Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Bubble Blast 2

Kategoria: Logiczne
Producent: Magma Mobile
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 19.07.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 566

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.
Opis - Bubble Blast 2

bubbleblast1Bubble Blast 2 to kontynuacja niezwykle popularnego hitu! Jedna z najczęściej pobieranych gier logicznych na Androida. Naszym zadaniem jest łączenie ze sobą kulek-bąbelków, które po zebraniu się w odpowiednią ilość pękają. W określonej liczbie ruchów musimy oczyścić całą planszę. W teorii wydaje się to łatwe. Niemniej jednak niektóre levele spędzą Wam sen z powiek.

Całość dodatkowo okraszona jest prostą grafiką 2D, która umili nawet kilkugodzinną rozgrywkę. W grze dostępne są dwa tryby:
- Puzzle, który zawiera aż 10 000 poziomów,
- zręcznościowy, gdzie nie ma żadnych ograniczeń.
Nasz wynik możemy opublikować na tablicy i pochwalić się znajomym. Twórcy obiecują bieżące aktualizacje i dodawanie nowych poziomów.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 1.5 lub nowszej.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Bubble Blast 2