Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Bejeweld Blitz

Kategoria: Logiczne
Producent: Electronic Arts Inc
Licencja: Free to Play Licencja
Data dodania: 16.05.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 402

Free to Play

Gra jest dostępna za darmo. Jedynie niektóre jej elementy, takie jak dodatkowe rodzaje uzbrojenia czy dostęp do pewnych poziomów, wymagają wniesienia opłaty.
Opis - Bejeweld Blitz

bb1 Bejeweled Blitz - jedna z najlepszych gier w kategorii "puzzle" dla systemu Android. Jeśli jesteś posiadaczem tabletu lub smartfona z Androidem to Bejeweled Blitz jest pozycją obowiązkową!

Gra doskonale znana także użytkownikom portalu społecznościowego Facebook. Niezwykle popularna i doceniana przez takie serwisy, jak IGN. Rozgrywka polega na łączeniu ze sobą kryształów w tym samym kolorze. Zasada jest prosta - im więcej, tym lepiej! Za połączenie więcej niż trzech, gracz otrzymuje różnego rodzaju power up'y i bonusy, które będzie mógł wykorzystać w późniejszych etapach.

Nie zabrakło także ciekawych ulepszeń zdobywanych po przejściu kolejnych etapów i zdobyciu odpowiedniej ilości punktów. Całość zaś okrasza niezwykle dopracowana grafika z mnóstwem spektakularnych animacji oraz przyjemna dla ucha muzyka. Twórcy gry oferują ponadto 100 000 ekstra monet dla każdego, kto pobierze grę i zarejestruje się jako nowy użytkownik! Aplikacja oferuje ponadto możliwość konkurowania ze znajomymi z Facebooka. Bejeweld Blitz jest do tego całkowicie darmowa.

Ostrzegamy jednak, gdyż gra potrafi wciągnąć na długie godziny!Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Bejeweld Blitz