Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Arcadius - Puzzle Adventure

Kategoria: Logiczne
Producent: Amigo Games
Licencja: Adware Licencja
Data dodania: 30.10.2013
Rozmiar: 27.0 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 223

Adware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie, ale wyświetla reklamy w postaci banerów na których zarabia producent oprogramowania. Ten typ licencji stosowany jest najczęściej w aplikacjach korzystających z internetu. Najbardziej znane w Polsce programy tego typu, to komunikatory Gadu-Gadu i Tlen.
Opis - Arcadius - Puzzle Adventure

arcadius1_512x512_icon_enTym razem coś dla fanów gier z kategorii match3. Arcadius - Puzzle Adventure to doskonała propozycja dla fanów mobilnej rozrywki elektronicznej. Naszym zadaniem jest pomoc małemu Arcadiusowi w pokonaniu przeciwników poprzez odpowiednie układanie puzzli. Należy połączyć ze sobą co najmniej trzy elementy tego samego kolory, aby móc je skasować i tym samym zdobyć kolejne punkty.

Za łączenie ze sobą większej ilości elementów dostajemy różnego rodzaju bonusy, które później możemy wykorzystać w czasie rozgrywki. Do dyspozycji dostajemy między innymi:
- pięć rodzajów power-up'ów,
- trzy różnorodne światy,
- przyjemną dla oka grafikę 2D,
- wciągający gameplay.
Arcadius - Puzzle Adventure to świetna rozrywka zarówno dla tych najmłodszych, jak i nieco starszych fanów gier posiadających smartfon lub tablet z systemem Android.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.1 lub nowszej.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Arcadius - Puzzle Adventure