Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Angry Birds Stella POP!

Kategoria: Logiczne
Producent: Rovio Entertainment Ltd.
Licencja: Free to Play Licencja
Data dodania: 16.03.2015
Rozmiar: zależnie
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 194

Free to Play

Gra jest dostępna za darmo. Jedynie niektóre jej elementy, takie jak dodatkowe rodzaje uzbrojenia czy dostęp do pewnych poziomów, wymagają wniesienia opłaty.
Opis - Angry Birds Stella POP!

Angry Birds Stella POP! to kolejna już odsłona legendarnej serii gier na urządzenia mobilne. Tym razem jednak nie będziemy wystrzeliwać dobrze znanych nam ptaków z procy, by te pokonały gromadę wkurzających prosiaków. Akcja zostaje przeniesiona w nieco inny wymiar. Stella POP! to gra typu shooter-puzzle. Zadanie gracza polega na wystrzeliwaniu kolorowych kulek i łączeniu ich w większe grupy, przez co te zostają usunięte z ekranu. Cel? Wymieść wszystkie kulki w określonym czasie bądź w określonej ilości ruchów.

Rzecz jasna w czasie gry będziemy mogli skorzystać z szeregu różnego rodzaju ulepszeń oraz power-up'ów. Jak przystało na twórców gry, firmę Rovio, mamy tutaj do czynienia z niezwykle wysokiej jakości oprawą audio-wizualną (kolorowe grafiki, przyjemne dla ucha dźwięki oraz płynna animacja). Intuicyjny system sterowania zapewni wygodną obsługę zarówno na niewielkich ekranach smartfonów, jak i tych większych, stosowanych w tabletach. Angry Birds Stella POP! to godziny dobrej zabawy zarówno dla początkujących, jak i nieco bardziej zaawansowanych fanów gier mobilnych. 


Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 4.0 lub nowszej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Angry Birds Stella POP!