Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

365 Cards Club FREE

Kategoria: Logiczne
Producent: 7LEVELS
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 21.04.2015
Rozmiar: 23.0 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 158

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - 365 Cards Club FREE

365 Cards Club FREE to gra mobilna przeznaczona na urządzenia z systemem Android. Z pewnością spodoba się wszystkim fanom tradycyjnych karcianek. Po pobraniu i zainstalowaniu mamy dostęp nie do jednej, a kilku popularnych gier. Wśród nich znajdziemy między innymi Kierki, Piki, Remik, Belote oraz Euchre. Do każdej z gier prowadzona jest osobna lista zwycięzców z podanymi najlepszymi wynikami. Dzięki temu mamy na bieżąco wgląd w nasze postępy. Warto dodać, że AI aplikacji jest naprawdę wymagające i sprawdzi wszystkie nasze karciane umiejętności.

Dodatkowo prosty system sterowania oraz dokładne opisy zasad rozgrywki wraz z czytelnymi tutorialami ułatwią rozpoczęcie rozgrywki nawet najmniej doświadczonym użytkownikom. Do najważniejszych cech gry zaliczyć możemy:

- dostęp do pięciu popularnych gier karcianych,
- oddzielna lista najlepszych wyników dla każdej z gier,
- intuicyjny interfejs sterowania,
- wymagający przeciwnicy,
- brak jakichkolwiek dodatkowych opłat oraz konieczności korzystania z mikropłatności.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.2 lub nowszej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: 365 Cards Club FREE