Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

2048 Number puzzle game

Kategoria: Logiczne
Producent: Estoty Entertainment Lab
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 16.06.2014
Rozmiar: 6.1 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 220

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - 2048 Number puzzle game

Tytuły logiczne są niezwykle popularne wśród gier na urządzenia mobilne z systemem Android. To przede wszystkim ze względu na niewielkie wymagania sprzętowe oraz często świetną grywalność pozwalającą cieszyć się grą nawet przez kilkanaście, czy kilkadziesiąt godzin. Z pewnością należy do nich 2048 Number puzzle game. Jej zasada jest banalnie prosta. Na ekranie pojawiają się kwadraty z wartościami liczbowymi.

Nasze zadanie polega na łączeniu dwóch identycznych wartości w taki sposób, by na końcu powstał kwadrat z oznaczeniem 2048. Za każdym razem kiedy połączymy jakieś kostki na ekranie pojawiają się dwie kolejne. Trzeba więc uważać, by nie zabrakło nam miejsca. System sterowania jest banalnie prosty i nie wymaga instrukcji ani tutoriali. Zasady gry zaś pojmujemy po dosłownie kilku pierwszych ruchach. Uwaga - 2048 potrafi wciągnąć na długie godziny. Z tej racji mamy do dyspozycji także specjalny tryb nocny, który ustawia nieco ciemniejsze barwy tak, by nie męczyć naszych oczu podczas wielogodzinnych sesji.


Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.2 lub nowszej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: 2048 Number puzzle game