Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

2048 Matryoshka FREE

Kategoria: Logiczne
Producent: 7LEVELS
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 21.04.2015
Rozmiar: 7,8 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 103

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - 2048 Matryoshka FREE

Jeżeli jesteś fanem gier typu 2048 to mamy coś specjalnie dla Ciebie. 2048 Matryoshka FREE to niebanalna gra logiczna stworzona na silniku bardzo popularnego tytułu. Tutaj jednak zamiast liczb mamy do czynienia z tradycyjnymi, rosyjskimi lalkami, które trzeba ze sobą łączyć. Zasada jest prosta - łącz ze sobą dwie lalki tego samego koloru, aż do momentu kiedy uda Ci się "zamknąć" największą z matrioszek. Pomimo prostych zasad rozgrywki całość wymaga niemałego wytężenia umysłu. Aby dotrzeć do końca należy zastosować odpowiednią strategię i przewidywać każdy kolejny ruch. Gra z pozoru wydaje się banalna, nic bardziej mylnego!

Najważniejsze cechy 2048 Matryoshka FREE to:

- wysokiej jakości oprawa audio-wizualna utrzymana w rustykalnym klimacie,
- intuicyjny i jednocześnie wciągający gameplay,
- wiele możliwości przejścia gry.
Warto dodać, że prezentowany tytuł może być uruchamiany także na nieco starszych urządzeniach z systemem Android. To za sprawą niewielkich wymagań sprzętowych oraz małego rozmiaru.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 1.6 lub nowszej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: 2048 Matryoshka FREE