Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SoulCraft 2.4

Kategoria: Gry akcji
Producent: MobileBits GmbH
Licencja: Free to Play Licencja
Data dodania: 23.07.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 343

Free to Play

Gra jest dostępna za darmo. Jedynie niektóre jej elementy, takie jak dodatkowe rodzaje uzbrojenia czy dostęp do pewnych poziomów, wymagają wniesienia opłaty.
Opis - SoulCraft

soulcraft1SoulCraft to gra typu Action RPG przeznaczona dla posiadaczy urządzeń mobilnych z systemem Android. Jeśli lubicie tytuły typu Diablo to SoulCraft na pewno przypadnie Wam do gustu. Jedna z najlepiej ocenianych pozycji w swojej kategorii. Dzięki rozgrywce typu free2play nie musimy wydawać pieniędzy na nowe przedmioty czy ulepszenia, by móc w pełni cieszyć się rozgrywkę.

Gracz wciela się w postać wojownika, który musi zmierzyć się z hordami przeciwników w celu ocalenia świata. Fabuła zdaje się być banalna, jednak całość wykonana została na najwyższym poziomie i potrafi wciągnąć na wiele godzin. Świetna grafika oraz oprawa muzyczna, rozbudowane etapy oraz szeroki wachlarz rozwoju postaci to największe zalety SoulCraft. Do wyboru dostępnych jest kilka klas postaci. Od muskularnego wojownika po maga. Poza standardowym orężem mamy do czynienia także bronią magiczną. Nie czekaj, już teraz pobierz SoulCraft i ciesz się rozgrywką.

UWAGA:
Gra zajmuje niespełna 270MB pamięci telefonu. Przed instalacją upewnij się, czy Twoje urządzenie ma wystarczająco dużo wolnego miejsca.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.3.3 lub nowszej.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: SoulCraft