Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

HERCULES: THE OFFICIAL GAME

Kategoria: Gry akcji
Producent: Glu
Licencja: Free to Play Licencja
Data dodania: 30.07.2014
Rozmiar: 70.0 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 247

Free to Play

Gra jest dostępna za darmo. Jedynie niektóre jej elementy, takie jak dodatkowe rodzaje uzbrojenia czy dostęp do pewnych poziomów, wymagają wniesienia opłaty.
Opis - HERCULES: THE OFFICIAL GAME

Wraz z wejściem na duży ekran nowych przygód półboga Herculesa pojawiła się także gra mobilna traktująca o przygodach wspomnianego herosa. Jej twórcy, studio Glu, jak zwykle stanęli na wysokości zadania i zaserwowali graczom smakowity kąsek. Poza świetną oprawą audio-wizualną mamy tutaj także do czynienia z wciągającą rozgrywką oraz wygodnym systemem sterowania. HERCULES: THE OFFICIAL GAME, bo tak brzmi pełny tytuł opisywanej produkcji to reprezentant gatunku typu hack-and-slash.

Mamy więc tutaj zarówno elementy RPG, jak również całą masę akcji z licznymi walkami. Do naszej dyspozycji oddane zostaną niezliczone ilości różnego rodzaju broni i umiejętności, które nabywać będziemy wraz z doświadczeniem oraz postępem w grze. Rzecz jasna część z nich możemy kupić od razu poprzez system mikropłatności, który również został zaimplementowany w grze. Łącznie przyjdzie nam się zmierzyć z aż pięcioma zróżnicowanymi kampaniami, gdzie stoczymy setki walk. HERCULES: THE OFFICIAL GAME to świetna propozycja przede wszystkim dla fanów wartkiej akcji oraz wybitnych efektów wizualnych.

Wymagania systemowe:

Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.3 lub nowszej. Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: HERCULES: THE OFFICIAL GAME