Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Gangstar City 1.0

Kategoria: Gry akcji
Producent: gameloft
Licencja: Free to Play Licencja
Data dodania: 04.07.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 450

Free to Play

Gra jest dostępna za darmo. Jedynie niektóre jej elementy, takie jak dodatkowe rodzaje uzbrojenia czy dostęp do pewnych poziomów, wymagają wniesienia opłaty.
Opis - Gangstar City

gangstar1Twój brat został porwany. Musisz zapomnieć o wszystkim, co was dzieliło i ruszyć mu na ratunek. Tak zaczyna się fabuła gry Gangstar City. Wcielamy się w rolę młodego gangstera, który za wszelką cenę chce uratować swojego brata. W związku z czym bierze sprawy w swoje ręce i nie przejmuje się konsekwencjami. Po drodze będziemy musieli rabować sklepy, by zdobywać pieniądze na broń, walczyć z gangsterami i ochraniać swoją ekipę.

Po czasie zyskamy coraz większy respekt tak we własnej dzielnicy, jak i w całym mieście. W późniejszych etapach przyjdzie nam się zmierzyć z jednostkami policji, rabować banki oraz porywać wrogów. Łącznie możemy eksplorować aż cztery różne obszary, począwszy od słonecznej Santa Monica aż po słynne Holywood. Dzięki Gangstar City staniesz się prawdziwym gangsterem z L.A.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.3. lub nowszej.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Gangstar City