Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Death Moto 2

Kategoria: Gry akcji
Producent: ICLOUDZONE GAMES
Licencja: Free to Play Licencja
Data dodania: 10.03.2014
Rozmiar: 14.0 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 214

Free to Play

Gra jest dostępna za darmo. Jedynie niektóre jej elementy, takie jak dodatkowe rodzaje uzbrojenia czy dostęp do pewnych poziomów, wymagają wniesienia opłaty.
Opis - Death Moto 2

Tym razem coś dla fanów wartkiej akcji oraz motocykli. Mowa tutaj o grze Death Moto 2 - kontynuacji niezwykle popularnego tytułu. Całość wydana przez ICLOUDZONE GAMES dostępna jest dla posiadaczy urządzeń mobilnych z systemem Android. Poza świetną oprawą graficzną i realistycznymi efektami dźwiękowymi, mamy tutaj do czynienia przede wszystkim z wciągającą rozgrywką. Gracz początkowo wybiera najbardziej pasującą do niego maszynę oraz odpowiednio ją dozbraja, by potem wyruszyć na ulice opustoszałych miast i walczyć z nadciągającymi hordami zombie.

Z poziomu na poziom gra staje się coraz trudniejsza, a przeciwnik wytrzymalszy. Przetrwają tylko ci, którzy wykażą się ponadprzeciętnym refleksem oraz sprytem. Za zdobyte w czasie rozgrywki punkty mamy możliwość ulepszania zarówno naszego motocykla, jak również poprawiania arsenału, który coraz skuteczniej likwiduje zombie. Naszymi wynikami możemy się natomiast pochwalić na online'owej tablicy wyników, do której dostęp mają gracze z całego świata.


Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.1 lub nowszej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Death Moto 2