Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Captain America: TWS

Kategoria: Gry akcji
Producent: gameloft
Licencja: Free to Play Licencja
Data dodania: 03.04.2014
Rozmiar: 20.0 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 277

Free to Play

Gra jest dostępna za darmo. Jedynie niektóre jej elementy, takie jak dodatkowe rodzaje uzbrojenia czy dostęp do pewnych poziomów, wymagają wniesienia opłaty.
Opis - Captain America: TWS

Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz to jeden z filmowych hitów traktujący o legendarnym, amerykańskim superbohaterze. Warto dodać, że jest to już druga część z Kapitanem w roli głównej. Na podstawie kinowego przeboju powstała również wciągająca gra akcji przeznaczona na urządzenia mobilne z systemem Android. Captain America: TWS (The Winter Soldier) to przepełniony akcją tytuł, który pochłonie bez reszty zarówno fanów komiksów, jak i tych, którzy gustują w grach i filmach akcji. Kapitan Ameryka to jeden z członków tajnej organizacji S.H.I.E.L.D., do której należą także m.in. Iron Man, Hulk, Hawk Eye oraz Czarna Wdowa.

Zadaniem gracza będzie wcielić się w postać superbohatera i powstrzymać narastające ataki coraz brutalniejszych organizacji przestępczych. W czasie walki będziemy mogli wykorzystać nadprzyrodzoną siłę oraz specjalnie przygotowaną tarczę, która broni Kapitana przed zmasowanym atakiem wroga. Wraz z postępem fabuły będziemy mogli rozwijać swoje umiejętności i zdobywać coraz to nowszy i lepszy arsenał, by stawić czoła potężnemu przeciwnikowi. Całości dopełnia świetna oprawa audio-wizualna z licznymi efektami oraz niezwykle płynna animacja. Przy Captain America: TWS nikt nie będzie się nudził!


Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 4.0 lub wyższej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Captain America: TWS