Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Animal Puzzle

Kategoria: Dla Dzieci
Producent: Hoi Apps
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 16.06.2014
Rozmiar: 11.0 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 375

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Animal Puzzle

Animal Puzzle to mobilna gra edukacyjna dla najmłodszych przeznaczona do współpracy z urządzeniami z systemem Android. Rozgrywka polega tutaj na dopasowywaniu elementów do wyświetlanego na ekranie tła. Do dyspozycji gracza oddanych zostało kilka rodzajów teł o zróżnicowanym stopniu trudności. Każde z nich oferuje inny krajobraz i możliwość dopasowywania innego rodzaju zwierząt. Menu gry zostało zaprojektowane w taki sposób, nie z jego obsługą mogli bez problemu poradzić sobie także najmłodsi.

Animal Puzzle to świetna rozrywka, która dodatkowo pozwoli nauczyć nasze pocieszy logicznego myślenia, cierpliwości oraz rozpoznawania ponad kilkudziesięciu gatunków zwierząt - zarówno tych udomowionych, jak również dzikich. Gra rekomendowana jest także jako interaktywna pomoc podczas zajęć w przedszkolach. Przyciąga uwagę dzieci i pomaga wychowawcom w skuteczniejszej nauce najmłodszych. Ilość wyświetlanego tekstu została ograniczona do minimum, co znacznie ułatwia sterowanie kilkulatkom (duże, obrazkowe ikony odzwierciedlające dany tryb gry).


Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.2 lub nowszej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Animal PuzzleDla Dzieci