Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Zombie Frontier 2: Survive 1.3

Kategoria: Akcji
Producent: FT Games
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 20.06.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 360

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.
Opis - Zombie Frontier 2: Survive

zombiefrontier1Zombie Frontier 2: Survive to gra nie tylko dla fanów motywu zombie. Chociaż nie da się zaprzeczyć, że ci będą najbardziej zadowoleni. Tytuł cieszy się ogromną popularnością. Świadczyć o tym mogą chociażby milionowe pobrania oraz niezłe recenzje samych graczy.

Akcja gry rozpoczyna się jakiś czas po zakończeniu części pierwszej. Bohaterowie odnajdują coraz większą ilość ocalałych, niemniej jednak, na polu walki w dalszym ciągu pozostaje wiele osób. W międzyczasie lekarze starają opracować się skuteczną szczepionkę na wirus T, która powinna zakończyć wojnę z zombie. W tym czasie naszym zadaniem jest chronić przyjaciół i zabijać hordy krwiożerczych i śmiercionośnych potworów.

Do dyspozycji dostaniemy szeroki wachlarz broni. Nasz arsenał z czasem możemy powiększać i odpowiednio ulepszać. Akcja w czystej postaci! Czy zdołasz ocalić ludzką rasę przed zagładą?

W najnowszej wersji gry twórcy udostępnili między innymi:
- nowy system broni - nowy arsenał,
- nowy system ulepszeń,
- ulepszoną grafikę oraz płynniejszą animację,
- świetne, czasem przerażające efekty dźwiękowe.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.2 lub nowszej.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Zombie Frontier 2: Survive