Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Shadow Fight 2

Kategoria: Akcji
Producent: NEKKI
Licencja: Free to Play Licencja
Data dodania: 13.10.2014
Rozmiar: 94.0 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 348

Free to Play

Gra jest dostępna za darmo. Jedynie niektóre jej elementy, takie jak dodatkowe rodzaje uzbrojenia czy dostęp do pewnych poziomów, wymagają wniesienia opłaty.
Opis - Shadow Fight 2

Shadow Fight 2 to sequel hitu, w który zagrało ponad 40 milionów użytkowników portalu społecznościowego Facebook. Tym razem jednak gra dostępna jest na urządzenia mobilne z systemem Android. Firma NEKKI, wydawca prezentowanego tytułu przenosi nas do tajemniczego świata ninja, gdzie przyjdzie nam się zmierzyć z dziesiątkami coraz to bardziej wymagających przeciwników. Shadow Fight 2 to swoiste połączenie klasycznej bijatyki z grą typu RPG. Całość została dodatkowo opatrzona bardzo płynną animacją, świetną fizyką oraz cieszącymi oko efektami wizualnymi.

Na początku wybieramy naszego bohatera i wyposażamy go w niezbędny sprzęt do wali. Z biegiem czasu będziemy mogli modyfikować nasz ekwipunek i uczyć się coraz to nowych ciosów oraz ataków specjalnych. Do przemierzenia mamy łącznie 6 różnorodnych światów, gdzie staniemy w szranki z demonami oraz nieco bardziej wymagającymi bossami. Warto dodać, że system sterowania został specjalnie zoptymalizowany pod kątem smartfonów oraz tabletów z ekranami dotykowymi.


Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 3.0 lub nowszej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Shadow Fight 2